آموزشگاه علمی نامی یزد

با نامی، نامی شوید.

۲۵ مطلب در تیر ۱۳۹۸ ثبت شده است

دانلود جزوه فیزیک الکتریسیته ساکن و جاری پایه یازدهم تجربی و ریاضی


جزوه فیزیک فصل اول و دوم الکتریسیته ساکن و جاری پایه یازدهم تجربی و ریاضی، که شامل درسنامه، پرسش ها و تمرینات امتحانات سراسری نهایی می باشد به صورت خلاصه و کاربردی توسط جناب مهرداد پور محمد دبیر فیزیک در 52 صفحه تهیه و تدارک دیده شده است. داوطلبان و دانش آموزان گرمی می توانند برای دانلود جزوه فیزیک الکتریسیته ساکن و جاری پایه یازدهم تجربی و ریاضی به ادامه مطلب مراجعه کنند.

۰ نظر
با نامی، نامی شوید.

دانلود فصل 3 نوسان و موج فیزیک پایه دوازدهم


جزوه فصل 3 فیزیک پایه 12 نوسان و موج از انتشارات خیلی سبز، که شامل درسنامه جامع و نکات مهم و طلایی کنکوری و مثالهای کاملا مفهومی و بانک تست کاربردی می باشد در 55 صفحه کاملا کاربردی تهیه و گردآوری شده است. برای دانلود جزوه فصل 3 فیزیک پایه 12 نوسان و موج به ادامه مطلب بروید.کل دنیای پیرامون ما پر از نوسان و موج است. تا جایی که حتی می توان عنوان کرد که ماهیت کل جهان هستی بر مبنای نوسان و امواج بنیان نهاده شده است. در فصل سوم فیزیک پایه دوازدهم نوعی از نوسان به نام نوسان دوره ای بررسی می گردد و در ادامه با پدیده تشدید و سپس با موج و انواع آن ها آشنا خواهیم شد. فصل نوسان و موج یکی از بحثای بسیار مهم و ارزشمندیه که در ادامۀ حرکت نوسانی از فصل سوم و مشترک برای هر دو رشتۀ تجربی و ریاضی هست. در ضمن به خاطر داشته باشیدکه  یکی از پر تکرار ترین سوالات کنکور متعلق به مبحث نوسان و موج بوده است.

۰ نظر
با نامی، نامی شوید.

جزوه تولید مثل زیست یازدهم


جزوه فصل 7 زیست یازدهم فصل تولید مثل‎ انسان

پیمان تابناک

 

 

جزوه تولید مثل زیست شناسی سال یازدهم
مطالب ارایه شده تمام نکات مورد نیاز برای آزمون های بعد را شامل می شود
امیدوارم لذت ببرید.

پیمان تابناک دانشجوی پزشکی و رتبه برتر کنکور 95

۰ نظر
با نامی، نامی شوید.

دانلود جزوه فصل 3 شیمی پایه یازدهم


جزوه فصل  3 شیمی پایه یازدهم که شامل خلاصه نکات و مباحث مهم شیمی یازدهم می باشد توسط جناب حاتمی در 39 صفحه به صورت کاملا کاربردی و جامع تهیه و تدارک دیده شده است. داوطلبان و دانش آموزان گرامی می توانند برای دانلود جزوه فصل 3 شیمی پایه یازدهم به ادامه مطلب بروند.شیمی پایه یازدهم دارای 3 فصل می باشد که در جزوه آموزشی مربوطه در حال حاضر فصل سوم مد نظر قرار گرفته است. فصل سوم شیمی یازدهم که فصل پایانی شیمی یازدهم نیز می باشد. در این فصل درباره صنعت نساجی و پوشاک (پوشاک نیازی پایان ناپذیر) وموضوع اصلی مطرح شده در این فصل به سیر تحول پوشش  انسان ها پرداخته می شود. با رشد جمعیت جهان و افزایش مصرف پوشاک روش‌های سنتی تولید دیگر پاسخگوی نیازهای جامعه نبود، به همین دلیل صنعت نساجی به شکل صنعتی و امروزی پدیدارشد. که ضامن موفقیت صنعت نساجی در گرو تامین الیاف مورد نیاز این صنعت بوده است. در این جزوه آموزشی درس نامه تشریحی و توضیحاتی پیرامون نکات و مفاهیم اصلی فصل سوم کتاب شیمی یازدهم به زبانی ساده و کاملا مفهومی برای یادگیری هوشمندانه و آسان ارائه شده و در اختیار دانش آموزان پویا و داوطلبان کنکوری کوشا قرار گرفته است. در جزوه کاربردی و خلاصه مورد نظر مفاهیم مهم فصل سوم شیمی یازدهم شامل : طبقه بندی الیاف، الیاف طبیعی، الیاف ساختگی، مولکول ها از نظر اندازه، پلی مر شدن(بسپارش)، انواع پلی مر و کاربردهای آنان، پلی مر افزایشی، پلی مر تراکمی، پلی اتن، پلی اتن سنگین، پلی اتن سبک، تفلون (تترا فلوئورو اتن)، الکل ها، نام گذاری الکل ها، کربوکسیلیک اسیدها، استرها، آمیدها، پلیمر سبز و در پایان نیز به نوع پوشاک هر قومیت و فرهنگ مرتبط با آن اشاره شده است.

داوطلبان کنکوری عزیز و دانش آموزان گرامی می توانند با استفاده  از این جزوه فصل سوم شیمی یازدهم آموخته های خویش را تعمیق و تثبیت و از درس نامه و نکات کلیدی کاربردی آن بهره وافر را ببرند.

۰ نظر
با نامی، نامی شوید.